Prihláška do súťaže

Termín registrácie do súťaže vypršal.

waiting Čakám na odpoveď servera...

 

Zoznam prihlásených škôl

1. Zákaldná škola Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica, Gaštanová 12, Banská Bystrica
2. ZŠ Spojová, Spojová 14, Banská Bystrica
3. Katolícka spojená škola sv. F. Assiského, A.Gwerkovej-Gollnerovej 9, Banská Štiavnica
4. Súkromná základná škole pre žiakov so vśeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, Bratislava
5. 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava
6. CZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislava
7. Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava
8. Gymnázium sv. Uršule, Nedbalova 6, Bratislava
9. Základná škola, Sokolíkova 2, Bratislava
10. ZŠ s MŠ Milana Hodžu, Škarniclova 1, Bratislava
11. Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Teplická 7, Bratislava
12. Základná škola, Žitavská 1, Bratislava
13. Základná škola , Školská 281, Brodské
14. ZŠ Hliník nad Hronom, Školská 482/1, Hliník nad Hronom
15. Gymnázium Ivana Kupca, Komenského 13, Hlohovec
16. ZŠ s MŠ Istvána Széchenyiho s VJM, Hlavná 299, Horné Saliby
17. Základná škola s materskou školou, Krivec 1355, Hriňová
18. Základná škola Školská 192/8 Kamenec pod Vtáčnikom, Školská 192/8 , Kamenec pod Vtáčniko
19. Základná škola, Rozmarínová ul. 1, Komárno
20. Základná škola, Gemerská č.2, Košice
21. Základná škola, Ul. sv. Michala 42, Levice
22. ZŠ s MŠ Hradná, Hradná 342, Liptovský Hrádok
23. ZŠ s MŠ Lokca, Školská 71/3, Lokca
24. Evanjelická spojená škola, M. R. Štefánika 17, Martin
25. Základná škola Ľudovíta Štúra Modra, Komenského 1/A, Modra 1
26. Gymnázium, Golianova 68, Nitra, Golianova 68, Nitra
27. Gymnázium, Párovská 1, Nitra, Párovská 1, Nitra
28. Základná škola sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom
29. Základná škola s materskou školou Aurela Viliama Scherfela, Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad
30. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, Kukučínova 4239/1, Poprad
31. Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, Poprad
32. ZŠ Komenského, Komenského 7, Revúca
33. Základná škola Seňa, Seňa 507, Seňa
34. Gymnázium Antona Bernoláka Senec, Lichnerova 69, Senec
35. Gymnaázium Vojtecha Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď
36. ZŠ kpt. J. Nálepku, Školská 2, Stupava
37. ZŠ s MŠ Petra Pázmánya s VJM , P. Pázmaňa 48, Šaľa
38. ZŠ Šenkvice, Vinohradská 62, Šenkvice
39. Gymnázium , Ul. 17. novembra 1180, Topoľčany, Ul. 17. novembra 1180/16 , Topoľčany
40. Základná škola s materskou školou, Jána Bottu 27, Trnava
41. Spojená škola - Gymnázium M. Galandu Turčianske Teplice, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice